KONST / Litografier / Färglitografi 14739493
nr 1473 9493
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 228/310. Färglitografi, bildmått: 44x58, yttermått inklusive ram: 64x80 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:57:01
6/6 20:23:15
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson